אודות

אתר נדל"ן המדינה הוקם בעקבות המשבר הקיים בשוק דירות היד שנייה. בעוד שכל מי שביכולתו לקנות בית חדש מקבלן קופץ על המציאה, ותוכנית מחיר למשתכן מאפשרת גם למעוטי יכולת פיננסית להנות מהזכות לקנות בית חדש מקבלן, מוכרי דירות היד שנייה נכנסו למשבר ורבים הנשארים עם נכסיהם זמן רב ומצפים לישועה.

אנחנו בנדל"ן המדינה בעקבות ניסיון אישי במכירת/קניית/השכרת דירות נוכחנו לדעת שיש עוד סיבות הגורמות לקשיים רבים הן במכירת הדירות, קנייתם והשכרתם.

נוכחנו לדעת שאין הרשת מנוצלת דיה כדי לקדם את עסקאות הנדל"ן בישראל ושאפשר על ידי ניצול נכון של הכלים שברשותנו לחסוך זמן יקר, כסף, ולקדם ולזרז את עסקאות הנדל"ן בישראל.

מערכת נדל"ן המדינה מאמינה בכם הגולשים, ונותנת לכם את הבמה לפרסם את נכסיכם. אנו דוגלים בפרסום טוב, מובנה ומוצלח, תוך די חשיפת כמה שיותר פרטים יסודיים על הנכס, ובעיקר מחייבים סרטון מקיף של כל הבית על פרטיו(לא סרטון פרסום שרבים הפרטים החסרים בו) ושאר פרטים עקרוניים(כגון גודל כל חדר וכו') כדי לאפשר לגולש חווית ביקור ביתי וידע מקיף על כל הבית על פרטיו כדי  לחסוך הרבה זמן יקר, כסף, טורח וצער לכל הצדדים המשתתפים בעסקה.

לכן הקמנו לכם מערכת שתשמש אתכם על הצד הטוב ביותר עבורכם, תתן מענה ככל הניתן לקשיים הכרוכים בתהליך, ותקדם את עסקאות הנדל"ן שאתם הגולשים חפצים.